KONST / Litografier / Färglitografi 11424092
*
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:33:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:51:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:51:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27